Paul Beelen
AeroLeads people directory · profile

Paul Beelen Email & Phone Number

Verschilmaker I Trainer I Insights Discovery Practitioner I LEGO® SERIOUS PLAY® Facilitator I Kenneth Smit at Kenneth Smit
Location: Oss, North Brabant, Netherlands 15 work roles 2 schools
1 work email found @kennethsmit.com LinkedIn matched
✓ Verified July 2026 4 data sources Profile completeness 100%

Contact Signals · 1 work email

Work email p****@kennethsmit.com
LinkedIn Profile matched
3 free lookups remaining · No credit card
Current company
Role
Verschilmaker I Trainer I Insights Discovery Practitioner I LEGO® SERIOUS PLAY® Facilitator I Kenneth Smit
Location
Oss, North Brabant, Netherlands

Who is Paul Beelen? Overview

A concise factual answer block for searchers comparing this professional profile.

Quick answer

Paul Beelen is listed as Verschilmaker I Trainer I Insights Discovery Practitioner I LEGO® SERIOUS PLAY® Facilitator I Kenneth Smit at Kenneth Smit, based in Oss, North Brabant, Netherlands. AeroLeads shows a work email signal at kennethsmit.com and a matched LinkedIn profile for Paul Beelen.

Paul Beelen previously worked as LEGO® SERIOUS PLAY® Facilitator at Pbeks Training and Verschilmaker | Trainer | Insights Discovery Practitioner | Assessor | Coach | at Kenneth Smit. Paul Beelen holds Hoofdopleiding Hogere Bedrijfskunde from Ibo Business School / Hoofdopleiding Hogere Bedrijfskunde.

Company email context

Email format at Kenneth Smit

This section adds company-level context without repeating Paul Beelen's masked contact details.

pbeelen@kennethsmit.com
76% confidence

AeroLeads found 1 current-domain work email signal for Paul Beelen. Compare company email patterns before reaching out.

Profile bio

About Paul Beelen

Leuk dat je mijn profiel bekijkt!Als Business Partner bij Kenneth Smit ben ik een gedreven trainer, coach, en assessor met meer dan 28 jaar ervaring in sales, management en directiefuncties. Mijn missie? Organisaties helpen om de prestaties van individuen en hun teams te verbeteren en duurzame groei te realiseren.Mijn specialisatie ligt in het trainen van verkoop-, communicatie- en managementvaardigheden, waarbij ik als gecertificeerd Insights Discovery Practitioner bedrijven begeleid om meer inzicht te krijgen in zichzelf en hun teamdynamiek. Dit leidt tot beter functionerende teams, hogere betrokkenheid en betere resultaten. Met mijn trainingen kunnen bedrijven effectievere samenwerking realiseren en hun zakelijke doelen behalen.Daarnaast maak ik gebruik van de LEGO® SERIOUS PLAY® methode, een unieke hands-on techniek die onbewuste kennis naar boven haalt en teams helpt bij het oplossen van complexe problemen. Dit is vooral effectief bij strategische teamontwikkeling en persoonlijke groei. Het resultaat? Meer vertrouwen, betrokkenheid en een diepgaand begrip van teamrollen en -relaties, wat leidt tot betere voorbereiding op toekomstige uitdagingen.Wat kan ik voor jouw organisatie betekenen?* Verkooptrainingen: Gericht op het vergroten van commerciële slagkracht en klantgerichtheid.* Communicatie- en managementtrainingen: Ontwikkeling van effectieve leiders en communicatieve teams, afgestemd op de unieke uitdagingen van de organisatie.* Insights Discovery: Diepgaande inzichten in persoonlijke en teameffectiviteit door middel van kleurenprofielen en 360 graden feedback.* LEGO® SERIOUS PLAY®: Innovatieve teamontwikkeling en probleemoplossing voor strategie en samenwerking.* Assessments: Competentiescan voor sales- en managementrollen, gebaseerd op praktijkgerichte methoden.Mijn aanpak kenmerkt zich door resultaatgerichtheid, pragmatiek en het creëren van een veilige leeromgeving waar deelnemers worden uitgedaagd om meer te bereiken dan ze voor mogelijk houden. Ik werk voornamelijk met opdrachtgevers in Nederland, België, en de Duitstalige landen.E: p.beelen@kennethsmit.comM: +31 (0) 6 51 03 93 93

Listed skills include Coaching, Management, B2B, Account Management, and 16 others.

Current workplace

Paul Beelen's current company

Company context helps verify the profile and gives searchers a useful next step.

Kenneth Smit
Kenneth Smit
Verschilmaker I Trainer I Insights Discovery Practitioner I LEGO® SERIOUS PLAY® Facilitator I Kenneth Smit
AeroLeads page
15 roles

Paul Beelen work experience

A career timeline built from the work history available for this profile.

Lego® Serious Play® Facilitator

Current
Pbeks Training

Oss, Noord-Brabant, Nederland

De LEGO®SERIOUS PLAY® methode is een gefaciliteerde denk-, communicatie- en probleemoplossingstechniek voor organisaties, teams en individuen. Met behulp van LEGO® zijn we in staat om de onbewuste kennis in elk individu aan te boren. De hands-on processen die essentieel zijn voor het opduiken van het potentieel worden de basis.Door een compleet beeld te hebben van het huidige systeem, inclusief teamrollen, relaties en cultuur en het systeem te testen met specifieke scenario's, krijgen teamleden meer vertrouwen, inzicht en betrokkenheid bij het omgaan met toekomstige gebeurtenissen

Mar 2023 - Present

Verschilmaker | Trainer | Insights Discovery Practitioner | Assessor | Coach |

Current

Oss, Noord-Brabant, Nederland

Verschilmaker I Trainer | Insights Discovery Practitioner | Assessor | Coach | Motivational Speaker- Verkoop, Communicatie en Management Trainingen- Persoonlijke- en teameffectiviteit a.d.h.v. Insights Discovery kleurenprofielen- NeKST Level Assessment l competentiescan voor sales & management - Business Improvement- Individuele- en Team CoachingAlgemene informatie Kenneth Smit • Kenneth Smit – succesvol actief sinds 1987• Marktleider in de Benelux • Bewezen resultaat en praktijkgerichte interactieve vaardigheidstrainingen• Trainingen vertaald naar maatwerk voor bedrijf/deelnemer • Direct toepasbaar, praktijkgericht• Open- en In-company trainingenCEDEO gecertificeerd - het predikaat betekent een erkenning van kwaliteit, continuïteit en bedrijfsgerichtheid van Maatwerk Bedrijfstrainingen en Open Bedrijfstrainingen

Jul 2011 - Present

Geaccrediteerd Insights Discovery Practitioner

Current

Oss, Noord-Brabant, Nederland

Ieder individu in iedere organisatie is uniek. Iedereen heeft verschillende stijlen, behoeften en verwachtingen. Deze verschillen vormen een grote kracht. Met behulp van individuele (kleuren-)profielen, tijdens de ''Insightsreis'' die jij/jullie met mij aangaan, leren we deze verschillen te begrijpen. Meer inzicht verkrijgen in onszelf en in anderen en begrijpen hoe we onze krachten zo kunnen bundelen dat we erop kunnen voortbouwen om onze doelstellingen te realiseren.Daarnaast kunnen we de Insights reis verder maken aan de hand van, Discovery Deep Circle, een bijzondere wijze waarop we een 360 graden feedback realiseren binnen de organisatie, het team. Een enorme meerwaarde!

May 2015 - Present

Gastdocent Sales At Avans Hogeschool / Academie Voor Marketing En Business Management

Breda Area, Netherlands

Nov 2012 - Feb 2023

Adviseur - Bestuur Stichting Tophandbal Zuid Limburg / Thzl

Sittard - Geleen

Sep 2013 - Sep 2015

Sales Director Packaging Benelux

Almere

• Sales Director - Eindverantwoordelijk voor de vestigingen in Almere en Vilvoorde (B)• 60 medewerkers – sales, marketing, finance, procurement, technische dienst• Systeemleverancier voor verzend- en transportverpakken• Verpakkingsmachines en verpakkingsmaterialen• Eigen technische dienst (14 personen)• Antalis - groothandelsgroep nr. 1 in Europa, nr. 4 in de wereld• Antalis - groothandelsgroep actief in print, office paper, visual communication, packaging

Jun 2010 - Jul 2011

Business Unit Manager Office & Viscom

Almere

• Business Unit Manager - Eindverantwoordelijk voor de verkoop van office paper en visual communication in Nederland• Business Unit: Business Unit Manager, Sales Manager, Key Accountmanagers, Accountmanagers, Papieradviseur, Milieuconsulent, Aanbestedingen-tender specialist, Office Managers, Verkopers binnendienst• Contacten met l betrokkenheid bij:Marketing activiteiten, (Inter-)Nationale producenten en leveranciers, Inkoop, Internationale contacten binnen de Europese groothandelsgroep Antalis• Antalis - groothandelsgroep - nr. 1 in Europa, nr. 4 in de wereld

Jun 2009 - Jun 2010

Business Unit Manager Office Paper

Amsterdam

• Business Unit Manager Eindverantwoordelijk voor de verkoop van office paper in Nederland• Business Unit: Business Unit Manager, Sales Manager, Key Accountmanagers, Accountmanagers, Papieradviseur, Milieuconsulent, Aanbestedingen-tender specialist, Office Managers, Verkopers binnendienst- Contacten met l betrokkenheid bij:Marketing activiteiten, (Inter-)Nationale producenten en leveranciers, Inkoop, Internationale, Contacten binnen de Europese groothandelsgroep Antalis- Antalis - groothandelsgroep - nr. 1 in Europa, nr. 4 in de wereld

Jan 2005 - Jun 2009

Divisie Manager Regional Accounts

• Business Unit Manager o Eindverantwoordelijk voor de units: Office paper l Eindverbruikers Drukkerijen l Print Digital printing Papieradvies l Reclamebureaus & Ontwerpers Verpakkingsmaterialen Promotionele draagverpakkingeno 45 medewerkers• ModoVanGelder – behoort tot de Finse groothandelsgroep MAP. MAP is onderdeel van het eveneens Finse M-real, papierproducent.

Nov 2002 - Jan 2005

Divisie Manager Packaging

• Divisie Manager o Eindverantwoordelijk voor divisie packaging 20 medewerkers Inkoop (nationaal en internationaal) Verkoop (nationaal) Marketing o Verkoop van verpakkingsmaterialen en promotionele draagverpakkingen van papier en kunststofo Doelgroepen m.n. Vlees verwerkende industrie Groente verwerkende industrie Grafische industrie Grootwinkelbedrijf / Retail Grossiers• ModoVanGelder – behoort tot de Finse groothandelsgroep MAP. MAP is onderdeel van het eveneens Finse M-real, papierproducent.

May 1998 - Oct 2002

Sales Manager

• Sales Manager o Eindverantwoordelijk voor de unit huisdrukkerijen en reprografie in Nederland o 5 accountmanagers o Verkoop van office - en grafische papieren o Doelgroepen o.a. B2B (semi-) Overheid Sociale werkvoorziening Hoge scholen Ziekenhuizen

Jan 1994 - Apr 1998

Account Manager

Modovangelder Bv

Binnen het rayon Limburg – Brabant – Zeeland verantwoordelijk voor de verkoop van office- en grafische papieren aan o.a. B2B, (semi-) overheid, sociale werkvoorziening, hoge scholen, ziekenhuizen.

Sep 1991 - Dec 1993

Vertegenwoordiger

Albert Hoegen Bv Renkum

Verantwoordelijk voor de verkoop van éénmalige verpakkingsmaterialen en seal- en sluitmachines aan m.n. supermarkten, slagerijen en groentezaken in het rayon Brabant - Limburg.

Mar 1988 - Sep 1991

Commercieel- Administratief Medewerker

Landbouwbelang Ba Roermond

Roermond

Als commercieel- administratief medewerker verantwoordelijk voor de verkoop van grondstoffen aan mengvoeder producerende bedrijven in de provincie Limburg. Daarnaast verantwoordelijk voor de uitbetaling en afwikkeling van de graan- en peulvruchtenoogst in de provincie Limburg.Coördineren en organiseren van transport van toeleverende bedrijven aan de eigen productiebedrijven

May 1984 - Mar 1988

Abonnementenverkoper

Limburgs Dagblad

Roermond

De verkoop van abonnementen, deur aan deur.

Nov 1983 - Feb 1984
2 education records

Paul Beelen education

Hoofdopleiding Hogere Bedrijfskunde

Ibo Business School / Hoofdopleiding Hogere Bedrijfskunde

Education record

Bisschoppelijk College Broekhin Roermond
FAQ

Frequently asked questions about Paul Beelen

Quick answers generated from the profile data available on this page.

What company does Paul Beelen work for?

Paul Beelen works for Kenneth Smit.

What is Paul Beelen's role at Kenneth Smit?

Paul Beelen is listed as Verschilmaker I Trainer I Insights Discovery Practitioner I LEGO® SERIOUS PLAY® Facilitator I Kenneth Smit at Kenneth Smit.

What is Paul Beelen's email address?

AeroLeads has found 1 work email signal at @kennethsmit.com for Paul Beelen at Kenneth Smit.

Where is Paul Beelen based?

Paul Beelen is based in Oss, North Brabant, Netherlands while working with Kenneth Smit.

What companies has Paul Beelen worked for?

Paul Beelen has worked for Pbeks Training, Kenneth Smit, Insights, Avans Hogeschool, and Limburg Lions.

How can I contact Paul Beelen?

You can use AeroLeads to view verified contact signals for Paul Beelen at Kenneth Smit, including work email, phone, and LinkedIn data when available.

What schools did Paul Beelen attend?

Paul Beelen holds Hoofdopleiding Hogere Bedrijfskunde from Ibo Business School / Hoofdopleiding Hogere Bedrijfskunde.

What skills is Paul Beelen known for?

Paul Beelen is listed with skills including Coaching, Management, B2B, Account Management, Sales Management, Sales, Training, and Key Account Management.

Find 750M verified contacts

Search by job title, company, industry, location, and seniority. Export verified B2B contact data when you need it.

People with similar names

Check these profiles if this is not the Paul Beelen you were looking for.

View similar profiles